Astrolog   H A L U K   A K Ç A M - Ticari Danışmanlık

           

Hangi Alanda Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Günümüzde, astrolojik yöntemleri ticari alanda çok yönlü uygulama imkanına sahibiz. Firmanızda çalışan elemanın verimlilik ölçümünden, yatırım için en uygun kağıdın seçimine kadar uzanan bir olanaklar paketi var bu konuda. Bütün mesele, danıştığınız astroloğun ne denli başarılı olduğuna bağlıdır. Astrolojinin uygulanışının ve danışmanlığın nasıl yapıldığına dair detayları ayrı bir sayfada irdeledim, okumanızı öneririm.

Birlikte Çalıştığınız Kişileri Tanıyın

Ortağınızın geleceği hakkında bir fikriniz var mı? Finans müdürünüzün ruh sağlığı bu işin yükünü taşıyacak kadar iyi mi? Yeni tanıştığınız sekreter adayına güvenebilir misiniz?... Bu gibi personel ile ilgili sorularınızın karşılığını doğru olarak almak istiyorsanız, size yardımcı olabilirim. Sözkonusu ortağınızın veya elemanınızın doğum tarihini, doğum anını ve doğum yerini doğru olarak biliyorsanız, gerisini bana bırakacaksınız.

Önce, astrolojik analizi yapılacak kişi ile ilgili ön çalışmamı hazırlayacağım. Sonra da, sizi ilgilendiren konularla bağlantılı olarak, bu kişinin konuya göre iş, sağlık, davranış gibi geçmişte karşılaştığı olayların tarihleriyle birlikte listesini inceleyeceğim. Böylece, sorularınızın karşılıkları, astrolojik ihtimal tabloları biçiminde ortaya çıkacak. Danışmanlık süresi içinde de, sözkonusu kişiyle ilgili beklentileriniz çerçevesinde neler olabileceğini veya o kişi hakkında işinizle ilgili olarak bilmeniz gerekenleri size anlatacağım. Bunun üzerine siz, konuyla ilgili bir karar verirken veya buna bağlı bir strateji uygularken, gerektiği anda bana danışabileceksiniz.

Danışmanlık süresi içinde, sözkonusu elemanın konuyla ilgili durumu hakkında doğru karar verebilmeniz için, size ayrıca grafikler ve kronolojik tablolar vereceğim. Böylece, o kişiyle ilgili olarak hangi zamanda neler olabileceğine dair, istediğiniz an kolaylıkla faydalanabileceğiniz görsel malzemeniz de olacak.

Danışmanlık ücreti olarak da sadece danıştığınız süre karşılığını ödeyeceksiniz. Danışmanızın hangi aralıklarla olacağını siz belirleyeceksiniz. Duruma göre, bazen ayda bir yarım saatlik görüşme bile yeterli olabilecektir.

Üretiminizi ve Faaliyetinizi En yüksek Kazanç Sağlayacak Düzeye Getirin

Ticari yatırımlarınızda fizibilite raporları yetersiz mi kalıyor? Bir emtianın en uygun hangi zamanda üretimine veya pazarlanmasına başlamanız hakkında tereddütünüz mü var? Yapacağınız anlaşma sonrasında neler olabileceğini biliyor musunuz? Önemli ticari görüşmelerinizi hangi tarihlerde yaparsanız daha verimli sonuçlar alabilirsiniz? Altı ay veya dört sene sonra firmanızın durumu ne olabilir? ... Bu gibi ticari faaliyetinizle ilgili zamanlama ve gelecek projeksiyonları işlemlerinde sorularınız varsa, bana danışabilirsiniz.

Bu alanda, firmanızın ve sizin doğum tarihlerinizi bilmem yeterli olacaktır. Konuyla ilgili gerekli ön çalışmamı bitirdikten sonra, sorunuzla ilgili olarak size açık ve anlaşılır bir rapor vereceğim. İleriye yönelik projeksiyonlarda, bu rapora bazı grafikler de eklenecek. Zamanlama ile ilgili konularda, etkili dönemler listesi hazırlanacak. Böylece, danışmanlık süresi içinde gerekli adımları attığınız takdirde başarı oranınız artacaktır.

Bu konularda da, danışma süresini siz belirleyeceksiniz ve sadece danıştığınız süre karşılığını ödeyeceksiniz.

Paranızı Doğru Zamanda Doğru Yere Yatırın

Dolar paritesi ne zaman gerçek değerini bulacak? Portföyünüzde devlet tahvillerine ne oranda yer vermelisiniz? Elinizdeki filanca kağıtın borsada bir aylık hareketi ne olabilir?... Yatırım uzmanlarının bile kesin yanıt veremediği bu gibi sorular karşısında, eğer ek bir danışmanlığa gerek duyuyorsanız, size yardımcı olabilirim.

Elbette ki borsada hangi kağıdın ne zaman tavan yapacağını kesin bilen birisi, bu bilgisini kimseyle paylaşmaz. Ama, en sağlam tiyoların bile çoğu kez boş çıktığı dikkate alınırsa, içerden yapılan üç-beş manipülasyonu saymazsak, yatırım alanında doğru zamanda doğru hamleyi yapmak oldukça zor bir iştir. Genellikle büyük sermaye gruplarının inisiyatifine göre çalkalanan, volümü düşük bir borsada ne zaman ne olacağını kestirmek imkansız gibidir. Ancak, astrolojik analiz yöntemleri bu alanda borsa analizlerine entegre biçimde kullanıldığında, verimlilik oranı belirgin bir biçimde artabiliyor.

Keza, parite tayininde de özellikle üstünde yıllarca çalıştığım bir yöntem sayesinde doğruluk oranı yaklaşık % 60-80 arasında değişen sonuçlar alabiliyorum. Bu konuda kendi üretimim olan bir bilgisayar programım var ve bunu oniki senedir sürekli geliştirmekteyim.

Borsa işlemlerinde ve parite tayininde danışmanlığım ise sınırlı olacaktır. Diğer danışmanlık konularında başarı güvencesi verebilmeme rağmen, sadece bu alanda her zaman kazanacağınızın güvencesini veremiyorum. Yatırımlarınızda portföy danışmanınız nasıl ki kar veya zarara ortak olmuyorsa, benim danışmanlığımda da aynı kriterler geçerlidir.

Ticari Danışmanlık Ücreti

Bu konuda yıllar önce uyguladığım ücret standartını bir süre için değiştirmeyeceğim. Danışmanlık genellikle şifahi bir prosedüre tabi olduğundan, ücretlendirilmesinde her yarım saat için net 50 ABD doları alınmasını vaktiyle uygun görmüştüm ve şimdilik bu kriter aynen kalacak. Aslında, aradan geçen yıllar boyunca, dünyada astrolojik teknikler açısından çok önemli gelişmeler oldu. Bu ilerlemede benim de hatırı sayılır bir katkım bulunuyor. Ancak, ülkeme dönüp baktığımda, astrolojik ticari danışmanlığın artık hiç ciddiye alınmadığını gördüm. Elbette ki, bu gerilemede benim on seneyi aşkın yokluğumun büyük etkisi oldu. Şimdi, bu hizmetin ülkemizde tekrardan itibarlı bir hale gelmesi gerekiyor. Bu maksatla, belirli bir süre danışmanlık ücretimi burada gördüğünüz gibi kendi standartımın çok altında tutacağım. Bizim iş adamlarımızın/hanımlarımızın konunun ne denli işe yaradığını çok kısa bir sürede kavrayacaklarından hiç şüphem yok. Diğer bir deyişle, burada gördüğünüz ücret tablosunun bir müddet sonra değişeceğinden kuşkunuz olmasın!

Danışmanlık süresini, yarım saatin katları olarak hesaplıyorum. Danışmanlık hizmetinde sunulan her türlü rapor, çizelge, diyagram gibi açıklayıcı malzeme bu ücret kapsamı içindedir. Ayrıca, ticari danışmanlıkta süreye ve sürekliliğe göre ücret indirimi uyguluyorum. Aşağıdaki tablo, bir defalık ve sürekli danışmanlık ücretlerini göstermektedir. İki görüşme arasında en çok iki aylık bir boşluk olduğunda, danışmanlık sürekli sayılır.

SÜRE (saat) BİR DEFALIK SÜREKLİ
0.0 - 0.5 50 $ 45 $
0.5 - 1.0 95 $ 85 $
1.0 - 1.5 140 $ 120 $
1.5 - 2.0 185 $ 150 $
2.0 - 2.5 230 $ 175 $
2.5 - 3.0 275 $ 195 $
3.0 - 3.5 320 $ 210 $
3.5 - 4.0 365 $ 220 $

Ücret zamana göre belirlendiğinden, kendi büromun dışındaki görüşmeler için ulaşımda harcayacağım vaktimin de danışmanlık süresine eklenmesi gerekmektedir. Örneğin, yarım saatlik bir danışmanlık için, işyerinize gidip gelmem kırk dakikamı alıyorsa, karşılığında 1.0-1.5 saatlik süre dilimine uygun ücret alırım. Ulaşım aracını müşterimin temin etmesi halinde bu süre elbetteki kısalacaktır.

Keza, standart danışmanlık saatlerim 15:00 - 21:00 arasındadır. Bu saatlerin dışına taşan süreler için ücretler % 50 arttırıma tabidir.

Danışmanlık ücreti fatura karşılığı olup peşin ve nakittir. Belirtilen ücretlere KDV dahil değildir. Pazarlık yapılmaması rica olunur. Ancak, özel bir uygulama gerektiren danışmanlık durumunda, ücretlendirme işin kapsamına göre değişir.

Ana dili Türkçe olmayanlar için, ticari danışmanlığımı aynı akıcılıkta İngilizce veya Almanca olarak da sürdürmekteyim.


Astrolojik ticari danışmanlığım ile ilgili mesajı böylece almış bulunuyorsunuz. Bundan sonrası artık sizin inisiyatifinize kalıyor. Başarınızın artmasını istiyorsanız, beni arayın ve gereken ne ise birlikte planlayalım.

Önemli bir nokta: Şirketinizle, elemanlarınızla veya sizinle ilgili hiçbir belge veya bilgi, hangi şartlar altında olursa olsun üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Danışmanlığım sona erdikten sonra da bu kural kesinlikle geçerlidir.

İletişim ve Ulaşım için gerekli bilgiyi ayrı bir sayfada veriyorum. Seçeneğinizi oradan yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz program ücretini ÖNCEDEN ve ABD Doları olarak banka hesap numarasına yatırdıktan sonra randevu tarihi almanız mümkün olacaktır. Banka hesabındaki ödeme listesinde firmanız veya adınız görülmediği takdirde, talebinizle ilgili herhangi bir işlem yapılamayacağını hatırlatmak isterim.

Ticari danışmanlık konusundaki özel sorularınızı astrolog@halukakcam.com adresine yazabilirsiniz.

               

For English please refer to http://tetraktys.halukakcam.com


               

    

    

    

    

    
M i s k e t - Digital Programming & Counselling Ltd. Co.

Dijital Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti.

dijital teknolojinin en güncel olanaklarıyla uyumlu,

dizüstü/masa bilgisayarından

cep telefonuna

İnternet'ten uydu iletişimine

kadar

yaygın bir içinde, her çeşit

güvenilir yazılım konusunda

aklınıza gelen veya gelmeyen

en uygun çözüme kavuşmak için

bize danışmanız yeterlidir

    

              


Haluk Akçam 2008

Türkiye

Dünya

Ekonomi

Deprem

Sağlık

Güncel

Kişisel Danışmanlık

Ticari Danışmanlık

Özel Danışmanlık

Copyright © 2008 Haluk Akçam - Bu sitede yer alan her türlü yazı, resim, grafik, program ve bilginin telif hakkı MİSKET yazılım ve danışmanlık Ltd.Şti.ne aittir.