Astrolog   H A L U K   A K Ç A M  - Kişisel Danışmanlık

  

Genellikle, astrolojinin geleceğe yönelik konularda yardımcı olduğu zannedilmektedir. Oysa, geçmişin de size anlatacağı çok şey vardır. Özellikle, kişiliğinizin karanlıkta kalan yönlerini bilerek, nerede ne zaman yanlış yaptığınızı anlamanız, geleceğe yönelik adımlarınızı daha sağlam atmanızı sağlayacaktır. Diğer yandan, geleceğinizi daha verimli, daha huzurlu ve güven dolu bir biçimde oluşturabilmeniz için, sizi bu yaşamda nelerin beklediğini de bilmek istersiniz. Bu tablonun içinde, eşinizle ve çocuklarınızla ilişkileriniz de büyük bir önem taşır. Keza, arkadaşlarınızla ve ailenizin diğer fertleriyle olan ilişkilerinizin de ileride nasıl olacağını merak edersiniz.

Bu alanda, kişisel yaşamınızla ilgili aklınıza gelebilecek her konuda astrolojik danışmanlık size yol gösterebilir. Yeter ki, mesleğinde uzman olan bir astroloğunuz bulunsun. Aksi takdirde, basiretsiz bir astrolog sayesinde, yaşamınızı bir anda cehenneme çevirebilirsiniz. Bu sebeple, astrolojik danışmanlık son derece sorumluluk gerektiren bir meslektir. Yaşamınızı nasıl yönlendireceğiniz hakkında size rehberlik edecek bu kişiyi seçerken nelere dikkat etmeniz gerekeceğini ve astrolojik danışmanlığın ne olduğunu ayrı bir sayfada detaylı biçimde anlattım. Okumanızı özellikle öneririm. 

          

Kişisel danışmanlığımı, ticari konularla veya özel uzmanlık gerektiren alanlarla ilgili olarak yaptığım danışmanlıktan ayrı tutuyorum. Zira, ticari bir konuda danışmanın bilmesi gerekenler sadece ticaretle ilgili kitabi bilgilerdir. Keza, hukuki konular da böyledir. Özel uzmanlık gerektiren astromedikal danışmanlık ise hernekadar bu alanda deneyime dayalı ise de, sonuçta yine tıp bilgisi ile sınırlıdır. Oysa, kişisel danışmanlık, yani size yaşamınızla ilgili yol gösterecek kişinin bilgisi, Yargıtay içtihatlarını okumakla veya dahili hastalıklar kitabını ezberleyip viziteye çıkmakla elde edilemiyor.

Kişisel danışmanlık, yaşam bilgisi olan astroloğun, yaşam tecrübesinin boyutları ölçüsünde, karşısındaki müşterinin başından geçenleri ve içinde bulunduğu ruh halini anlayabildiği ölçüde verimli olabilir. Bu önemli noktayı da kısaca belirttikten sonra, ünlü bir ressamımızdan kopyaladığım aşağıdaki tablo üzerinde zihnimizi biraz dinlendirip, ardından hemen danışmanlık konusunda sizin için neler hazırladığıma geçelim.

         

Zodyak - MERİH AKÇAM

Kişisel Danışmanlığımın Size Sunduğu Olanaklar

Aşağıda detaylarını bulacağınız dört genel programım var: Bunların ilki, kendinizi veya ilgilendiğiniz herhangi birisini bütün yönleriyle tanıyabilmeniz için hazırlandı. Aynı program içinde, yaşamınızın genel çizgileri üzerinde duruyorum ve yaşamınızı istediğiniz ölçüde daha verimli bir hale nasıl getirilebileceğinizi araştırıyorum.

İkinci programı seçtiğinizde, geleceğinizle ilgili değerlendirmeler çıkıyor karşınıza. Belirli bir zaman dilimi içinde, nelerle karşılaşmanız mümkün, ne yaparsanız nasıl bir sonuç çıkacak, alternatifler nelerdir, amacınıza ulaşmak için hangi anda nasıl davranmalısınız, gibi soruların yanıtlarını buluyorsunuz.

Üçüncüsü ise, ilişkilerinizi değerlendiren bir program: Sizinle birlikte olan kişiyle aranızdaki ilişkinin özelliklerini, karşılıklı olarak uyumlu veya uyumsuz yanlarınızı, bu ilişkinin hangi koşullar altında sürebileceğini araştırıyorum.

Dördüncü program da ikili ilişkilerinizin geleceği konusunda size yardımcı olmak için geliştirildi. Birlikte olduğunuz veya olmak istediğiniz kişi ile aranızda neler geçebilir, bu ilişkide ne zaman nasıl davranırsanız mutlu olabilirsiniz, ilişkinizin kritik dönemlerinde hangi önlemleri almalısınız, gibi sorularınıza uygulanabilir yanıtlar alıyorsunuz.

Bu dört genel programdan başka seçenekler de hazırladım: Öncelikle, geleceğinizi daha verimli bir biçimde planlayabilmeniz için geliştirdiğim iki ek programım var: Bunların ilkinde; hedef olarak seçtiğiniz bir konuda, belirli bir zaman dilimi içinde uygulamanız gereken stratejiyi planlıyoruz. Sonra, bu uygulama sırasında ortaya çıkabilecek alternatifleri irdeliyoruz. Ardından, bu alternatiflere göre hangi önlemlerin alınması gerektiğini saptıyoruz. Bu programın en büyük özelliği, seçtiğiniz konuda attığınız her adımda bana danışabiliyor olmanız. Yani, neyi nasıl yapmanız gerektiğini size önerdikten sonra sırtımı dönüp sizi unutmuyorum. Ek bir ücret ödemeksizin, olaylar geliştikçe bana yeniden aynı konuda danışmayı sürdürüyorsunuz. Bu ilginç uygulamamın detaylarını aşağıda bulacaksınız.

İkincisi de acil durumlar için: Kısa ama çok kritik bir dönemden geçtiğinizi düşünüyorsanız, yaşadığınız olayı gün bazında inceden inceye birlikte değerlendiriyoruz ve bundan sonra da her gün telefon bağlantısıyla bana bu süre içinde ulaşabiliyorsunuz, atılacak adımı birlikte planlıyoruz. Bu programı acil durumlar için hazırladım ve uygulamanın beni yormasına rağmen son derece verimli olduğunu gördüğüm için devam ediyorum.

Bunların yanısıra, daha başka ek programlar daha var size sunduğum. İyisi mi, bunları birer başlık altında teker teker detaylı olarak gözden geçirelim: 

PROGRAM - A

YAŞAM  ANALİZİ

 • Bilinmeyen Yönleriniz

 • Yetenekleriniz

 • Yaşam Çizelgeniz

 • Mesleki Başarınız

 • Uyumlu bir Eş Profili

 • Sağlığınız

Bu programda, kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ve yaşamınızın size sunacağı yenilikleri tanıma fırsatını buluyorsunuz:

Yeteneklerinizi hangi ortamlarda en verimli bir biçimde nasıl kullanabilirsiniz? Zayıf kaldığınız noktaları nasıl takviye edebilirsiniz? Yaşamınız size hangi olanakları getirecek? Hangi mesleği seçerseniz daha başarılı olursunuz? Hangi insanlarla daha uyumlu bir beraberliğiniz olabilir? Eş seçiminde nelere dikkat etmelisiniz? Sağlığınız açısından nasıl bir yaşam sürdürmelisiniz?

Size sunacağım grafikler ve listelerle birlikte, yaşamınızı doğru yönlendirebilmeniz için gerekli bütün detaylar bu programda yer alıyor.

PROGRAM - B

YAŞAM  PLANLAMA

 • Geleceğinizi Planlayın

 • Yaşamınızı Yönlendirin

 • Fırsatları Değerlendirin

 • Engellere Takılmayın 

 • Amacınıza Kavuşun

 • Başarıyı Garantileyin

Yaşamınızın belirli bir dönemini daha verimli ve başarılı bir biçimde geçirmek istiyorsanız, bu program size ideal bir fırsat yaratacaktır:

Seçeceğiniz üç aylık, altı aylık, bir senelik veya iki senelik dönem içinde, yaşamınızda nelerle karşılaşabilirsiniz? Bu olayları kendi isteğiniz doğrultusunda nasıl yönlendirebilirsiniz? Karşınıza hangi fırsatlar ne zaman çıkabilir? Yolunuzu kesen engelleri nasıl aşabilirsiniz? Hedefinize ulaşabilmeniz için izleyeceğiniz en akılcı yol ne olmalı? Sürpriz alternatifleri önceden bilerek bunları nasıl kullanabilirsiniz?

Döneme ilişkin grafikler ve listeler yardımıyla, doğru yerde ve doğru zamanda atmanız gereken en uygun adımı bu program sayesinde belirleyebilirsiniz. 

PROGRAM - C

İLİŞKİ  ANALİZİ

 • Eşinizle

 • Çocuğunuzla

 • Patronunuzla ve İş Arkadaşlarınızla

 • Sevgilinizle

 • İlişkinizin Boyutlarını Bilerek Yaşayın

Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi kendi isteğiniz doğrultusunda düzenlemek ve birlikte mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız, bu program size aradığınızı verecektir:

Eşinizinle birlikte sizi nasıl bir yaşam bekliyor? Huylarınız ne ölçüde uyumlu? Beraberliğinizi korumak için nelere dikkat etmelisiniz? Çocuğunuzla olan ilişkinizi sağlıklı bir temele oturtmak mı istiyorsunuz? İşverenle daha dengeli bir ilişkiniz mi olsun istiyorsunuz? Sevgilinizle ilişkinizin nereye varacağını mı merak ediyorsunuz?

Seçtiğiniz birisi ile aranızdaki uyum tablosunu detaylı olarak görmek ve yaşam boyu bu ilişkinin rotasını belirlemek istiyorsanız, bu program size istediğiniz bilgiyi sağlayacaktır.

PROGRAM - D

İLİŞKİ  PLANLAMA

 • İlişkinizde Mutluluğa Giden Yolu Bulun

 • Karşınızdakinin Ne Yapacağını Önceden Bilerek Hazırlıklı Olun

 • Hayalkırıklığına Uğramaktan Kurtulun

 • İlişkinizi Kendiniz Yönlendirin

Eşiniz, çocuğunuz, işvereniniz, arkadaşınız veya herhangi birisi ile yaşamınızın belirli bir döneminde olumlu ve dengeli bir ilişki içinde olmak istiyorsanız, bu programda aradığınızı bulabilirsiniz:

Seçeceğiniz üç aylık, altı aylık, bir senelik veya iki senelik dönem içinde, bu ilişkinizde nelerle karşılaşabilirsiniz? Bu dönem içinde ilişkinizi kendi isteğiniz doğrultusunda nasıl yönlendirebilirsiniz? İlişkinizi pekiştirecek fırsatlar ne zaman çıkabilir? Aranızı bozacak olayları nasıl aşabilirsiniz? Bu ilişkide amacınıza ulaşabilmeniz için izleyeceğiniz en akılcı yol ne olmalı? İlişkinizde ortaya çıkacak beklenmedik durumları önceden bilerek bunları nasıl değerlendirebilirsiniz?

Döneme ilişkin grafikler ve listeler yardımıyla, karşınızdaki kişi ile istediğiniz biçimde bir ilişki kurabilmek için ne yapmanız gerektiğini bu program sayesinde belirleyebilirsiniz. 

Sizin için hazırladığım bu dört farklı programın, yaşamınızda aradığınız başarıyı ve mutluluğu bulmanızda büyük katkısı olacaktır. Danışmanlık ve astrolojik araştırma alanında çeyrek yüzyılı aşan deneyimime dayanarak, bu konuda size garanti verebilirim.

 • Bana danışmak istediğinizde, banka hesabına ücreti yatırdıktan sonra randevu almanızı rica ediyorum.

 • Görüşme tarihimizi belirledikten sonra, hangi programı seçtiğinizi belirtmenizi ve bunun için hazırladığım formu birlikte doldurmanızı isteyeceğim.

 • Gerek sizden alınan bilgilerin gerekse hazırlayacağım raporların başkalarıyla paylaşılmayacağından kesinlikle emin olabilirsiniz.

 • Programlarla ilgili ücretler yandaki tabloda gördüğünüz gibi ABD Doları olarak sabittir. Danışmak istediğiniz dönemin uzunluğuna ve seçtiğiniz görüşme süresine tekabül eden danışma ücretini burada görebilirsiniz. 

 • Ücretlere KDV dahil değildir ve ödemeler konusunda pazarlık yapılmamasını önemle rica ediyorum.

PROGRAM GÖRÜŞME  SÜRESİ
1 SAAT 2 SAAT 3 SAAT

A

GENEL $ 40 $ 60 $ 90

B

3 AYLIK $ 60 $ 100 $ 140
6 AYLIK $ 80 $ 120 $ 160
1 SENELİK $ 120 $ 160 $ 200
2 SENELİK $ 200 $ 240 $ 280

C

GENEL $ 60 $ 90 $ 135

D

3 AYLIK $ 90 $ 150 $ 210
6 AYLIK $ 120 $ 180 $ 240
1 SENELİK $ 180 $ 240 $ 300
2 SENELİK $ 300 $ 360 $ 420

Program seçiminizde yardımcı notlar:

Görüşmemizden önce yapacağım analizin çerçevesini ve derinliğini, tamamıyla seçeceğiniz program türüne ve görüşme süremize uygun olacak biçimde planlıyorum. Konuya göre, bilgisayar başında önceden 2-6 saatlik bir mesai gerektiren bu çalışmamı, görüşmemiz sırasında ortaya çıkacak herhangi yeni bir duruma göre tekrardan yapmam elbette ki mümkün olmaz. Bu bakımdan, hangi konuları ele alacağımızı ve bunların hangi zaman aralığında irdeleneceğini önceden kesin olarak dikkatle belirlemenizi özellikle rica ederim.

Görüşme öncesi yaptığım çalışmanın ilk aşamasında, eğer sizin için hayati önemi olacak bir durumun olasılığına rastlarsam, ve bununla ilgili olarak program türünü değiştirmenizin size bir faydası olacaksa, önceden size bu gelişme hakkında bilgi veririm. Seçim yine size aittir, ama bu suretle danışmanlığımdan daha gerçekçi bir biçimde faydalanmış olursunuz.

 • A veya C programında, belirli bir dönem yerine genel olarak yaşamınızın ana hatlarını ve kişiliğinizle ilgili konuları ele alıyorum. Bu sebeple, belirgin bir döneme ilişkin detayları görmek istediğinizde, B veya D programını seçmeniz daha uygun olacaktır.

 • A programı genellikle yaşamın kıyısında, hayata ilk adımlarını atanlar için daha verimli olmaktadır. Bu alanda bir saatlik bir görüşme, kişilik analizini de içermesi bakımından, size geleceğinizle ilgili çok sınırlı ve genel bir bilgi aktarılmasına imkan verir. Bu yüzden, eğer isterseniz, bir saatlik programda kişilik analizine daha az yer vermek mümkündür. Ancak, iki veya üç saatlik bir görüşme süresi ile bu kısıtlamalar elbette ki ortadan kalkar.

 • C programında, tanımak istediğiniz kişinin bütün özelliklerini ve birlikteliğinizin uzun bir dönemde geçireceği aşamaları bilmek isterseniz, bütün bu konuları bir saatte değerlendirmemiz pek kolay olmaz. Bu yüzden, ne denli detaylı bir rapor istiyorsanız görüşme süresini de ona göre seçmenizde fayda vardır.

 • B veya C programında, danışmak istediğiniz konuya göre incelenecek dönemin uzunluğunu da dikkatle seçmenizi öneririm. Yakın dönemde, önemli bir durumla karşılaşmayacağınızdan eminseniz, bir veya iki seneyi içeren bir program sizin için daha verimli olacaktır. Ancak, önünüzdeki birkaç ay içinde ortaya çıkacak olaylarla, yaşamınızda önemli bir dönüm noktasına gelmeniz olasılığı varsa, o zaman üç veya altık aylık dönemin detayları üzerinde durmak sizin için daha verimli sonuçlar yaratır.

 • B veya C programında; üç ay, altı ay, bir sene veya iki sene olarak seçtiğiniz döneme ilişkin değerlendirmenin derinliği, görüşme süremizin uzunluğuna bağlıdır. Örneğin, üç aylık bir dönemin analizi üzerinde üç saat boyunca görüşmek, ancak çok önemli bir durum sözkonusu olduğunda gereklidir. Keza, bir veya iki senelik bir dönemi gözden geçireceksek, bu kez bir saat içinde bütün detayları ve olasılıkları değerlendirmemiz mümkün olmayacaktır.

Görüşmemiz boyunca not tutmanız veya konuşmaları kaydetmeniz, daha sonra bunları tekrardan gözden geçirebilmeniz açısından çok faydalıdır. Program türüne göre size vereceğim grafikler ile listelerin elbette ki ilerde çok yararlı olacağını göreceksiniz. Ama, kendi notlarınızı da eklediğinizde, size verdiğim bu yardımcı materyal daha kullanılır hale getirecektir.

İletişim ve Ulaşım için gerekli bilgiyi ayrı bir sayfada veriyorum. Seçeneğinizi oradan yapabilirsiniz.

               

İlişkiler - MERİH AKÇAM

Doğum Anınızı Kesin Olarak Bilmiyorsanız

Bu durumda, önce bu anın kesinleşmesi için rektifikasyon programının uygulanması gerekecektir. Zira, doğum anı yaklaşık olarak öğleden sonra veya sabaha karşı gibi verildiğinde, sağlıklı ve güvenilir bir rapor hazırlamak teknik açıdan mümkün değildir. Rektifikasyon programı ne denli gelişmiş olursa olsun, iki saat civarındaki belirsizliklerde sadece yaklaşık bir ortalama değer çıkacağından, buna göre hazırlanacak rapordaki isabet oranları % 60'lara kadar düşer. Doğum anındaki on dakikalık bir belirsizlikte bu oran % 80 civarındadır. Genel olarak, bu belirsizlik ortalama 4-5 dakikanın üstünde ise, doğum anının rektifiye edilmesine gerek vardır. Eğer belirsizlik yarım saat veya daha fazla ise, rektifikasyon uygulanmadan hiçbir işlem yapılamaz.

Doğum anınızı kesin olarak bilmiyorsanız, danışmanlığın size faydalı olabilmesi için mutlaka rektifikasyon programının uygulanmasını istemelisiniz. Prensip olarak, doğum anınızdaki belirsizlik iki saatin üstünde ise, size danışmanlık yapamam. Zira, bu durumda ortaya çıkacak ihtimal tabloları benim istediğim oranda belirginlik kazanamazlar. Size doğru ve kesin bilgiler verebilmem ve % 80-95 arasında başarı oranını garantileyebilmem için, doğum anınızın kesinlik kazanması şarttır. Aksi takdirde yapılan işin

falcılıktan farklı bir yanı kalmaz ve bu da benim kullandığım bir yöntem değildir.

Bir benzetme gerekirse, hareketli bir olayın fotoğrafını çektiğinizi düşünün: Elinizdeki makinenin merceğinden geçen ışığı ayarlayan mekanizma eğer saniyenin kesri kadar değil de on-onbeş dakika açık kalsa, banyodan sonra fotoğraf kağıdında karmakarışık ve anlaşılmaz bir görüntüden başka ne bulabilirsiniz? İşte, doğduğunuz andaki gökyüzünün bir tür fotoğrafını kullanarak yapılan bu hesaplar da belirsizlik yüzünden böylesi bir bulanıklık içinde olacaktır.

Rektifıkasyon programı çerçevesinde, geçmişinizle ilgili belirli dönemlerde hangi tarihte hangi olayla karşılaştığınızı bilmek isteyeceğim. Bu bir anlamda, analiz programının geriye yönelik uygulanması gibidir. Keza, fiziksel özellikleriniz, sosyal konumunuz gibi statik değerler de dikkate alınacaktır. Aslında, etkili bir rektifikasyon işlemi, saatleri alan yorucu bir hesaplamayı gerektirmektedir. Fakat, bu alanda hazırladığım teknik yöntemlerin kompüterizasyonu sayesinde, son derece hassas ve güvenilir bir biçimde bu işlemin üstesinden gelebiliyorum.

Rektifikasyon uygulaması karşılığında, kişi başına 20 ABD Doları kadar bir ücret alıyorum. Zira, bu maksatla hazırladığım bilgisayar programı, bana sadece toplanan verileri uygun biçimde sınıflandırarak girmemden başka bir külfet getirmiyor. Diğer yandan, bu işlemi bir defaya mahsus olarak yaptırıyorsunuz ve yeniden tekrarlanmasına da gerek kalmıyor.

            

Size daha fazla yardımcı olabilmek amacıyla, bu dört ana programa ek olarak başka alternatifler de sunuyorum. Belirli bir konuda bana danıştığınızda, aramızda geçen iki-üç saatlik konuşma sonunda elbette ki aldığınız notlar, size vereceğim grafikler ve listeler sayesinde yaşamınızı daha bilinçli olarak sürdürebileceksiniz. Ama, yaşamınızda yoğun bir dönemden geçiyorsanız, veya çok önemli bir durumla karşılaşmışsanız, bu birkaç saatlik görüşmeden sonra sizi yalnız bırakmak yerine, sürekli olarak yardımcı olmam gerektiğine inanıyorum. Böylece, danışmanlığımdan sürekli olarak faydalanmak istediğinizde, aşağıda detaylarını bulacağınız ek programları da seçme şansına sahipsiniz:

            

SÜREKLİ  DANIŞMANLIK

Gelecekle ilgili olarak yaşamınıza bir yön vermek istiyorsunuz. Bu amaçla, benim danışmanlığımdan faydalanmayı uygun buldunuz ve yukardaki programlardan birini seçerek geldiniz. İki veya üç saat boyunca, konuyu bütün detaylarıyla ele aldık, alternatifler üzerinde durduk ve sonunda ne zaman nasıl davranmanız gerektiği hakkında bir plan yaptık. Görüşmemizin ardından, elinizdeki notlara bakarak, size vermiş olduğum grafikleri ve listeleri gözden geçirerek yaşamınızı yönlendirmeye başladınız.

Elbette ki bu klasik uygulama sayesinde yaşamınızı daha verimli bir hale getireceğinizi ve başarılı olacağınızı garanti ediyorum. Ama, bazen öyle durumlar vardır ki, sürekli olarak danışmanınızı yanınızda isteyebilirsiniz. Örneğin, yaşadığınız olaylar o denli yoğun ve değişkendir ki, belirli bir anda ne yapmanız gerektiğine karar verirken, elinizdeki notlar ve listelere rağmen danışmanınızın fikrini almak zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Veya, karşınıza çıkan kritik bir durumda, alternatiflere bakarak kesin bir karar vermekte zorlanabilirsiniz.

İşte, bu gibi sürekli danışmayı gerektiren yoğun olaylarla dolu ve alternatiflerin çok olduğu dönemlerde, sizi sadece bir-iki saatlik görüşmeden sonra yalnız bırakmayı uygun bulmuyorum ve seçtiğiniz dönem boyunca danışmanlığım devam edebiliyor.

Sürekli danışmanlık programında, yoğun olayların değişimine paralel olarak, sizinle ilgili analizler ve raporlar devamlı bir biçimde tekrardan gözden geçirilecek ve yeni şartlara uygun daha pratik ve kesin sonuç veren yeni stratejiler anında hesaplanabilecektir. Bu dönem içinde, belirli tarihlerde tekrardan biraraya gelip son değişikliklere göre ne yapılması gerektiğine birlikte karar vereceğiz.

Uygulama Açısından, Sürekli Danışmanlık Nasıl Oluyor?

Sürekli danışabilmek için, öncelikle yukarıdaki B veya D programlarından birini almış olmanız gerekiyor. Böylece, ne gibi konuları ele alacağımızı ve bunları hangi dönem içinde değerlendireceğimizi bilerek işe başlıyoruz. İlk olarak, B veya D programı gereğince standart danışmanlığımı yapıyorum: Görüşme süremiz içinde, döneme ilişkin olayların boyutlarını ve nelerin olabileceğini detaylı bir biçimde ortaya koyuyorum, bunlara karşilık nelerin yapılması gerektiğini belirtiyorum. Olaylarla ilgili grafik değerlendirmeleri ve zamanlama konusundaki listeleri size veriyorum. Bu dönem içinde uygulamanız gereken ana plan üzerinde duruyoruz.

Böylece, eğer siz sürekli danışmanlık istemiyorsanız, notlarınız ve verdiğim malzemeyle birlikte büromdan ayrılıyorsunuz. Ama, bu danışmanlığın sürekli olmasına karar verdiğiniz an, birlikte oturup tekrardan görüşeceğimiz tarihleri saptıyoruz. Diyelim ki, altı aylık zorlu bir dönem var önünüzde ve ben size bu altı ayın bütün olasılıklarıyla birlikte neler yapmanız gerektiği hakkında bir saat veya iki saat boyunca genel bir fikir verdim. Bunun karşılığında bana (yukardaki tabloya bakıyoruz) 80 veya 120 Dolar ödediniz.

Sürekli danışmanlık istediğinizde, analizi yapılan her ay için 30 dakika hesabıyla, ileride tekrardan gelişmelere göre yeni taktikler oluşturmak üzere, hangi tarihlerde görüşeceğimizi belirliyoruz. Bu görüşmeler birer saat sürüyor ve hepsi için ek ücret olarak da seçtiğiniz programın sadece bir saat karşılığını ödüyorsunuz. Örneğin, altı aylık bir inceleme istemişseniz, bununla ilgili analizimi size ister bir saatte isterseniz üç saatte detaylandırarak sunmuş olayım, süreklilik halinde altı ay içinde ek olarak birer saatlik üç ayrı görüşme daha yapıyoruz ve bu üç ayrı görüşmemizin tamamına 240 Dolar yerine sadece 80 Dolar ödemiş oluyorsunuz!

Sürekli danışmanlığımın ücretlendirilmesi konusunda aşağıdaki tablo size daha açık bir fikir verecektir: 

SÜREKLİ

 PROGRAM

TOPLAM

ÜCRET

TOPLAM

GÖRÜŞME

 -SAAT-

TOPLAM

ÜCRET

TOPLAM

GÖRÜŞME

 -SAAT-

TOPLAM

ÜCRET

TOPLAM

GÖRÜŞME

 -SAAT-

B +

3 AYLIK

$ 120

1 + 1.5

$ 160

2 + 1.5

$ 200

3 + 1.5

6 AYLIK

$ 160

1 + 3×1 

$ 200

2 + 3×1 

$ 240

3 + 3×1 

1 SENELİK

$ 240

1 + 6×1

$ 280

2 + 6×1

$ 320

3 + 6×1

2 SENELİK

$ 400

1 + 12×1

$ 440

2 + 12×1

$ 480

3 + 12×1

D +

3 AYLIK

$ 180

1 + 1.5

$ 240

2 + 1.5

$ 300

3 + 1.5

6 AYLIK

$ 240

1 + 3×1 

$ 300

2 + 3×1 

$ 360

3 + 3×1 

1 SENELİK

$ 360

1 + 6×1

$ 420

2 + 6×1

$ 480

3 + 6×1

2 SENELİK

$ 600

1 + 12×1

$ 660

2 + 12×1

$ 720

3 + 12×1


YOĞUN  DANIŞMANLIK

Bazen yaşamımızda öyle dönemler oluyor ki, sürekli olarak değişebilen koşullar yüzünden her an birine danışmaya gerek duyuyoruz. Bu gibi acil durumlarda, aniden ortaya çıkan kritik bir olay, astroloğunuza hemen o an ulaşmanızı gerektirebiliyor. İşte böylesine önemli bir ortamda, astrolojik danışmanlığın size doyurucu bir fayda sağlayabilmesi için yoğun danışmanlık programını uyguluyorum.

Bu programda, sözkonusu olan kısa ama kritik dönemi, gün bazında teker teker bütün detaylarıyla inceliyorum ve önce bu konuda size bütün olasılıkları içeren bir rapor veriyorum. Sonra bu rapor çerçevesinde, ne yapılması gerektiğini birlikte değerlendiriyoruz ve alternatifleri de içeren bir strateji oluşturuyoruz. Ardından da, siz bu planı uygulamak üzere büromdan ayrılıyorsunuz.

İşte burada, programı diğerlerinden farklı kılan özellik devreye giriyor: Planlanan dönem içinde, ortaya çıkan her belirsizlik anında derhal beni telefonla arayarak durum değerlendirmesi yapmamı ve en uygun tavsiyeyi vermemi istiyorsunuz. Bu danışmanlık programının bir sonucu olarak sizinle ilgili dosyalar bilgisayarda her an hazır tutulduğundan, iki veya üç dakika içinde gerekli hesapları yapabiliyorum ve o an en verimli hamlenin ne olması gerektiğini derhal benden öğrenip uygulamaya başlayabiliyorsunuz.

Acil durumlar için hazırladığım bu danışmanlık programı aslında benim açımdan yorucu oluyor, ama uygulamada müşterim açısından son derece verimli olduğunu gördüğüm için, araştırmalarımdan fırsat buldukça devam etmeye kararlıyım.

Yoğun danışmanlık programında, her 10 günlük dönem bloku için rapor verme süresi olarak 30 dakika ayırıyorum. Örneğin, bir ay boyunca beklenilen olayların analiziyle ilgili bir rapor hazırlamışsam, bunu birbuçuk saat boyunca sizinle beraber değerlendirip gereken stratejiyi birlikte planlıyoruz. Her bir on günlük blok karşılığında 100 ABD Doları alıyorum. Dolayısıyla, eğer bir aylık dönemi değerlendiriyorsak, karşılığında 300 Dolar ödüyorsunuz. Ancak, bu ücrete dahil olarak, sözkonusu süre içinde her an danışma imkanı elinizin altında hazır bekliyor.

Bu programda uygulanan süre altı bloktan, yani iki aydan fazla olamıyor. Ayrıca, bir özelliği daha var: Yoğun danışmanlıktan faydalanabilmeniz için daha önceden yukarıdaki dört temel programdan birini almış olmanız gerekiyor. Yani, önceden hakkınızda gerekli astrolojik hesaplamalar yapılmış ve adınıza bir dosya açılmış olması lazım, bu tür bir danışmanlık için.


SEÇİMSEL  DANIŞMANLIK

Evrim - MERİH AKÇAM

Doğum tarihinden yola çıkarak geleceğe yönelik doğru tahminler yapmak nasıl mümkün olabiliyorsa, doğmamış bir insanın veya olayın iyi bir geleceği olması için en uygun doğum tarihini saptamak da mümkündür. Bu maksatla geliştirdiğim bilgisayar programları sayesinde, yaklaşık dört dakikalık hata ile istenilen duruma uygun olan doğum anını tesbit edebiliyorum.

Örneğin, yaşamı boyunca sağlıklı ve mutlu olabilmesi için çocuğunuzun en uygun hangi tarihte ve saatte doğması gerektiğini bu program sayesinde öğrenebiliyorsunuz. Veya, evliliğinizin uzun süreli ve dengeli bir ilişki içinde olmasını istiyorsanız, sizin ve eşiniz için en uygun evlilik tarihini bu yöntemle saptayabiliyorum.

Bu programda başka seçenekleriniz de olabilmektedir. Örneğin, kendi lehinize sonuçlanmasını istediğiniz hukuki bir davayı en uygun hangi tarihte açmanız gerektiğini, veya neşeli geçmesini istediğiniz bir tatile ne zaman başlamanız gerektiğini bu program sayesinde öğrenebilirsiniz.

Seçtiğiniz konuya göre parametreleri belirlenen bu uygulamada, araştırılacak süreyi siz söyleyeceksiniz, ben de bu süre içinde maksada en uygun anları bir liste halinde size rapor edeceğim. Listedeki her tarih için, muhtemel dezavantajları da ayrıca size anlatacağım. Böylece, ortaya çıkan tabloya göre, hangi tarihin en uygun olacağını birlikte saptayacağız.

Bu danışmanlık programında araştırılacak ilk dört haftalık süre için 40 Dolar, ve süreye eklenecek her hafta için ilaveten 10 Dolar gibi sembolik bir ücret alıyorum. Örneğin, belirleyeceğiniz iki aylık bir süre içinde konuyla ilgili en uygun tarihlerin saptanması ve bunlara ilişkin açıklamalar için sadece 80 Dolar ödüyorsunuz. Ücretin bu denli az olmasının sebebi, kendi yazdığım programlar sayesinde analiz için fazla zaman harcamak zorunda kalmamamdır. Görüşme süresini de ücrete göre birebir ayarlıyoruz. Örneğin, iki aylık araştırma için 80 Dolar ödemişseniz, bununla ilgili raporum üzerinde 80 dakika, yani bir buçuk saate yakın bir değerlendirme yapıyoruz.

Seçimsel danışmanlıktan faydalanabilmeniz için, yukarıdaki dört temel programdan uygun olan birini daha önce almış olmanız gerekiyor. Örneğin, ilişkinizle ilgili bir konuda uygun zamanın saptanmasını istiyorsanız, C veya D programlarından birini daha önceden almış olmalısınız. Keza, sadece kendinizle ilgili bir konuda uygun zamanı belirlememi istiyosanız, o takdirde A veya B programlarından birini önceden uygulamış olmamız gerekiyor. Yani, hakkında doğru seçimin yapılacağı kişilerin bende mutlaka bir analiz dosyası olması lazım.


ÖMÜR BOYU  DANIŞMANLIK

Bu programın amacı, yukarıda sıraladığım astrolojik danışmanlık hizmetlerimin tamamından ömür boyu faydalanabilmenizdir. Örneğin, acil bir durum anında derhal danışmaya gerek duyduğunuzda, eşinizle ilişkinizi sürekli olarak bilmek istediğinizde, yaşamınızı her an mutlu ve huzurlu bir yönde sürdürmeyi amaçladığınızda, yukarıda gördüğünüz astrolojik danışmanlık programlarımdaki bütün olanakları bu sayede ömür boyu kullanabilme hakkına sahip oluyorsunuz.

 Ömür boyu danışmanlık hizmetimin karşılığı olarak, yaşınıza göre bir ücret alıyorum. Ücret = ( 100 - Yaş ) × 100 formülüne göre, örneğin 36 yaşındaysanız 6400 Dolar ödeyerek kişisel danışmanlık programlarının tamamından yaşamınız boyunca faydalanabiliyorsunuz.


İletişim ve Ulaşım için gerekli bilgiyi ayrı bir sayfada veriyorum. Seçeneğinizi oradan yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz program ücretini ÖNCEDEN ve ABD Doları olarak banka hesap numarasına yatırdıktan sonra randevu tarihi almanız mümkün olacaktır. Faturalı işlemlerde ücrete KDV eklemeniz gerekmektedir. Banka hesabındaki ödeme listesinde adınız görülmediği takdirde, talebinizle ilgili herhangi bir işlem yapılamayacağını hatırlatmak isterim. 

 

Kişisel danışmanlık konusundaki özel sorularınızı astrolog@halukakcam.com adresine yazabilirsiniz.

 

Ana dili Türkçe olmayanlar için, kişisel danışmanlığımı aynı akıcılıkta İngilizce veya Almanca olarak da sürdürmekteyim.

For English please refer to http://tetraktys.halukakcam.com

 

Bu sayfada yer alan sanat eserlerinin tüm telif hakları ressam Merih Akçam'a aittir.

 

Haluk Akçam 2008

Türkiye

Dünya

Ekonomi

Deprem

Sağlık

Güncel

Kişisel Danışmanlık

Ticari Danışmanlık

Özel Danışmanlık

Copyright © 2008 Haluk Akçam - Bu sitede yer alan her türlü yazı, resim, grafik, program ve bilginin telif hakkı MİSKET yazılım ve danışmanlık Ltd.Şti.ne aittir.